---

Euro hockey challenge 2017
3.týden
  / 
  / 
  /
/ 
 /
  / 
 
  
utkání 1/2
Německo
7:4
Česko 
 
22.4.2017
TBA SELČ
Norimberk
 
10:57 P1 Raedeke (Ehrhoff, Reimer)
32:53 Reul (Wolf, Oppenheimer)
34:21 Gogulla (Müller, Hager)
35:31 Ebner (Ehliz, Hager)
39:05 TS Ehliz
53:38 Ehliz (Zerressen, Hager)
57:27 Ehliz (Reimer, Raedeke)
1:0
4:3
2:1
-
 
utkání 2/2
Německo
3:4sn
Česko 
 
23.4.2017
TBA SELČ
Mannheim
 
-
-:-
-:-
-:-
-
 
 
 
utkání 1/2
Slovensko
0:3
Finsko
 
19.4.2017
18:00 SELČ
Košice
 
-
0:2
0:1
0:0
11:36 P1 Lajunen (Pihlström)
14:55 Pihlström (Männinen, Anttila)
27:03 P1 Palola (Honka, Aaltonen)
 
utkání 2/2
Slovensko
3:2
Finsko
 
21.4.2017
18:00 SELČ
Bratislava
 
15:15 P1 L.Hudáček (Mikuš)
25:01 Cingel
53:40 Skokan (Dravecký)
1:0
1:1
1:1
39:37 P1 Palola (Kemppäinen, Aaltonen)
44:41 Kemppainen (Junttila, Jormakka)
 
 
 
utkání 1/2
 Švýcarsko
2:1
Rusko
 
21.4.2017
20:15 SELČ
Fribourg
 
33:50 P1 Praplan (Hollenstein)
54:12 P1 Praplan (Romy, Hollenstein)
0:1
1:0
1:0
05:26 P1 Burdasov (Ljubuškin, Arzamascev)
 
utkání 2/2
 Švýcarsko
2:0
Rusko
 
22.4.2017
17:45 SELČ
Biel/Bienne
 
09:02 Suter (Ambühl, Malgin)
59:41 ENG Hollenstein (Haas)
1:0
0:0
1:0
-
 
 
 
utkání 1/2
Dánsko
0:3
Norsko
 
20.4.2017
19:30 SELČ
Vojens
 
-
0:2
0:0
0:1
01:57 Karterud (Olsen)
17:27 Holos (K.A.Olimb, Strom)
51:06 P1 Johannesen (Norstebo, K.A.Olimb)
 
utkání 2/2
 Dánsko
3:0
Norsko
 
22.4.2017
14:00 SELČ
Rungsted
 
05:29 Jakobsen (Hardt, Kristensen)
49:56 Madsen (Green, Jakobsen)
58:50 Poulsen
1:0
0:0
2:0
-
 
 
 
utkání 1/2
  Bělorusko
1:4
Švédsko
 
21.4.2017
19:00 SELČ
Grodno
 
49:04 Demkov (Kulakov, Drozd)
0:0
0:0
1:4
43:28 Rynö (Omark)
52:10 Olofsson (Hölm, Rosén)
52:21 Aho (Emanuelsson, Rynö)
55:05 P1 Gynge (Zacriksson, Tommernes)
 
utkání 2/2
Bělorusko
1:5
Švédsko
 
22.4.2017
17:00 SELČ
Grodno
 
23:35 P1 Kogalev (Linglet, Lysovec)
0:2
1:1
0:2
03:57 P1 Petersson (Omark, Tommernes)
14:03 Everberg (Petersson)
36:57 P1 Bergström (Olofsson, Zakrisson)
44:02 Omark (Lindholm)
52:58 O1 Kempe (Svedberg)
 
 
 
utkání 1/2
Lotyšsko
2:1
Francie
 
21.4.2017
18:30 SELČ
Riga
 
43:24 P1 Indrašis (Bukarts, Darzinš)
51:57 Daugavinš (Darzinš, J.Jakš)
0:1
0:0
2:0
02:33 Ritz (Dame-Malka, Claireaux)
 
utkání 2/2
Lotyšsko
4:6
Francie 
 
22.4.2017
TBA SELČ
Riga
 
35:01 P1 Keninš (Bukarts, Darzinš)
35:50 Bukarts (Džerinš, Darzinš)
47:18 Bukarts (Indrašis)
48:32 Džerinš (Darzinš, Freibergs)
0:1
2:4
2:1
07:19 Besch (Y.Treille, Claireaux)
24:12 Meunier (Y.Treille)
26:15 Rech (T.da Costa)
27:26 Ritz (Besch)
32:13 P1 T.da Costa (Besch, Manavian)
41:41 Texier
 
 
TOPlist