---

Euro hockey challenge 2018
2.týden
-
-
-
-
 
utkání 1/2
pátek 13.4.2018
19:00 SELČ
Amiens, FRA
 
Francie
 
Česko
 
07:19 P1
15:36
Teddy da Costa (Rech)
Leclerc (Gallet, Taxier)
2:5
34:01
34:27
36:21
41:50
43:14
Stránský (Nestrašil, Pavelka)
Kaše (Birner, Moravčík)
Tomášek (Kaut, Sklenička)
Šťastný (Musil, Hrbas)
Nestrašil (Stránský)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
0:3
0:2
 
 
 
utkání 2/2
sobota 14.4.2018
20:45 SELČ
Cergy, FRA
 
Francie
 
Česko
 
06:23
10:19
Leclerc (Rech)
Perret (Ritz, Gutierrez)
2:6
19:54 P1
33:57 P1
37:52
45:26
45:44
58:22
Kaše (Stránský)
Pavelka (Kousal)
Hanzl (Šťastný)
Šťastný
Kousal (Kaut)
Řepík (Klok)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
0:2
0:3
 
 
 
 
utkání 1/2
sobota 14.4.2018
17:45 SELČ
Weisswasser, GER
 
Německo
 
Slovensko
 
38:33 P1
Krammer (Uvira)
1:2 sn
43:52
RSN
Buc (Bondra, Svitana)
Bakoš
 
 1.tř
2.tř
3.tř
prodl
náj.
 
 
0:0
1:0
0:1
0:0
0:1  
 
utkání 2/2
neděle 15.4.2018
17:00 SELČ
Drážďany, GER
 
Německo
 
Slovensko
 
01:40
Müller (Pietta, Wagner)
1:4
13:22
29:30
40:48
59:35 ENG
Šimun (Ďaloga, Nagy)
Čajkovský (Svitana, Bondra)
Nagy (Miklík, Gernát)
Paulovič
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
0:1
0:2
 
 
 
 
utkání 1/2
středa 11.4.2018
18:30 SELČ
Arena Riga, Riga, LAT
 
Lotyšsko
 
Finsko
 
-
-
0:3
26:05
31:00
49:20
Niemi (Anttila)
Suomi (Sandell, Ikonen)
Sandell (Suomi)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:2
0:1
 
 
 
utkání 2/2
čtvrtek 12.4.2018
18:30 SELČ
Arena Riga, Riga, LAT
 
Lotyšsko
 
Finsko
 
-
-
0:5
06:48
17:34
19:11
34:16
37:57 P1
Myttynen (Suomela)
Suomela
Manninen (Palola)
Manninen (Vääkäinainen)
Palola (Riikola)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:3
0:2
0:0
 
 
 
 
utkání 1/2
sobota 14.4.2018
18:10 SELČ
Gjovik, NOR
 
  Norsko
 
Rusko
 
-
-
0:2
25:25
37:58
Dergačjov
Jelešin
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:2
0:0
 
 
 
utkání 2/2
neděle 15.4.2018
15:00 SELČ
Gjovik, NOR
 
Norsko
 
Rusko
 
-
-
0:1
23:24
Michejev (Děmidov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:1
0:0
 
 
 
 
utkání 1/2
čtvrtek 12.4.2018
20:00  SELČ
Rungsted, DEN
 
Dánsko
 
Švédsko
 
53:27
N.Jensen
1:4
07:44
22:18
31:10 P1
52:26
Arnesson
Klingberg (Nyberg)
Almquist (Olofsson)
Olund
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:2
1:1
 
 
 
utkání 2/2
sobota 14.4.2018
20:00 SELČ
Rödövre, DEN
 
Dánsko
 
Švédsko 
 
37:26
Spelling (Kristensen, Madsen)
1:5
03:05
05:05
11:51
43:04
43:42
Andersson (Liss, Norman)
Liss (Anersson, Olofsson)
Nilsson (Wikstrand, Pilut)
Everberg (Andersson)
Nilsson (Ölund)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:3
1:0
0:2
 
 
 
 
utkání 1/2
pátek 13.4.2018
20:15 SELČ
La Chaux-de-Fonds, SUI
 
Švýcarsko
 
Bělorusko
 
04:35
20:17
39:36
Fora (Simion)
Riat (Vermin)
Mottet (Loeffel)
3:2
44:08
57:27
Gavruš
Kovyršin (Pavlovič)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
2:0
0:2
 
 
 
utkání 2/2
neděle 15.4.2018
12:15 SELČ
Lausanne-Prilly, SUI
 
Švýcarsko
 
Bělorusko
 
22:51
30:45
Lammer
Frick (Lammer)
2:1
11:00
Remezov (Matěruchin, Karaban)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
2:0
0:0
 
 
 
 
 
TOPlist