---

MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ DO 18 LET V LEDNÍM HOKEJI
Grand Forks 2016
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA
V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
GRAND FORKS 2016
 
SKUPINA A
 
 
1.
USA
4
4
0
0
0
30-4
12
 
 
2.
Švédsko
4
2
1
0
1
18-11
8
 
 
3.
Rusko
4
1
1
0
2
12-14
5
 
 
4.
Švýcarsko
4
0
1
1
2
7-18
3
 
 
5.
Lotyšsko
4
0
0
2
2
8-28
2
 
 
 
čtvrtek 14.dubna 2016
12:00 CDT
Ralph Engelstad Arena
čtvrtek 14.dubna 2016
19:00 SELČ
Lotyšsko
4:5pp
Švýcarsko
4.Krastenbergs, 26.Vulkanovs, 46.Ezitiš, 55.Klavinš
1:0
1:3
2:1
0:1
21.Simič, 25.Simič, 40.Geisser, 51.Korašev, 55.Volejníček
čtvrtek 14.dubna 2016
19:30 CDT
Ralph Engelstad Arena
pátek 15.dubna 2016
2:30 SELČ
Rusko
2:8
USA
6.Alexejev, 23.Kozlov
1:2
1:2
0:4
4.Keller, 5.Sanchez, 37.Keller, 37.Bellows, 47.Yamamoto, 48.Anderson, 51.Yamamoto, 55.Brown
pátek 15.dubna 2016
15:00 CDT
Ralph Engelstad Arena
pátek 15.dubna 2016
22:00 SELČ
Švédsko
4:3pp
Lotyšsko
2.Bratt, 10.Thilander, 60.Nylander, 65.Moverare
2:0
0:1
1:2
1:0
30.Klavinš, 41.Apfelbaums, 44.Zeile
sobota 16.dubna 2016
12:00 CDT
Ralph Engelstad Arena
sobota 16.dubna 2016
19:00 SELČ
Švýcarsko
1:2pp
Rusko
50.Hischier
0:0
0:1
1:0
0:1
34.Alexejev, 62.Djomin
sobota 16.dubna 2016
15:45 CDT
Ralph Engelstad Arena
sobota 16.dubna 2016
22:45 SELČ
USA
6:1
Švédsko
18.Mittelstadt, 23.Bellows, 24.Lindgren, 38.Greenway, 43.Howdeshell, 53.Anderson
1:0
3:0
2:1
51.Liljegren
neděle 17.dubna 2016
15:00 CDT
Ralph Engelstad Arena
neděle 17.dubna 2016
22:00 SELČ
Lotyšsko
1:12
USA
29.Nazarovs
0:2
1:6
0:4
15.Sanchez, 17.Anderson, 21.Yamamoto, 30.Walker, 31.Frederic, 31.Fox, 37.Yamamoto, 38.Pastujov, 49.Keller, 49.Bellows
pondělí 18.dubna 2016
12:00 CDT
Ralph Engelstad Arena
pondělí 18.dubna 2016
19:00 SELČ
Rusko
7:0
Lotyšsko
12.Svečnikov, 18.Lipanov, 18.Bicadze, 19.Rubinčik, 26.Bicadze, 35.Marušev, 45.Marušev
4:0
2:0
1:0
-
pondělí 18.dubna 2016
15:45 CDT
Ralph Engelstad Arena
pondělí 18.dubna 2016
22:45 SELČ
Švýcarsko
1:8
Švédsko
9.Eggenberger
1:1
0:3
0:4
16.Nylander, 23.Davidsson, 37.Davidsson, 39.Nylander, 47.Wahlgren, 49.Wahlgren, 50.Wahlgren, 51.Bokvist
úterý 19.dubna 2016
12:00 CDT
Ralph Engelstad Arena
úterý 19.dubna 2016
19:00 SELČ
Švédsko
5:1
Rusko
12.Andersson, 21.Wahlgren, 23.Steen, 24.Andersson, 52.Jonsson Fjallby
1:0
3:0
1:1
57.Svečnikov
úterý 19.dubna 2016
19:30 CDT
Ralph Engelstad Arena
středa 20.dubna 2016
2:30 SELČ
USA
4:0
Švýcarsko
13.Mittelstadt, 17.Yamamoto, 26.McPhee, 57.Mittelstadt
2:0
1:0
1:0
-
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA
V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
GRAND FORKS 2016
 
SKUPINA B
 
 
1.
Kanada
4
4
0
0
0
20-5
12
 
 
2.
Finsko
4
2
1
0
1
13-9
8
 
 
3.
Slovensko
4
2
0
0
2
12-14
6
 
 
4.
Česko
4
1
0
1
2
16-13
4
 
 
5.
Dánsko
4
0
0
0
4
9-28
0
 
 
čtvrtek 14.dubna 2016
15:45 CDT
Ralph Engelstad Arena
čtvrtek 14.dubna 2016
22:45 SELČ
Slovensko
5:4
Dánsko
3.Lačka, 5.Solenský, 11.Buček, 18.Solenský, 49.Roman
4:3
0:1
1:0
4.Schmidt-Svejstrup, 4.Molge, 5.Krag, 26.Blichfeldt
čtvrtek 14.dubna 2016
18:00 CDT
ICON Sports Center
pátek 15.dubna 2016
1:00 SELČ
Česko
3:4 sn
Finsko
13.Zadina, 46.Pavlík, 53.Kodýtek
1:3
0:0
2:0
0:0
0:1
10.Tolvanen, 15.Vesäläinen, 17.Oksanen, RSN Kuokkanen
pátek 15.dubna 2016
19:00 CDT
Ralph Engelstad Arena
sobota 16.dubna 2016
2:00 SELČ
Dánsko
2:10
Kanada
6.Schmidt-Svejstrup, 7.Blichfeldt
2:2
0:5
0:3
2.Kyrou, 2.Malenstyn, 21.Kyrou, 27.Comtois, 28.Shaw, 28.Bitten, 35.Kyrou, 45.Kyrou, 51.Jost, 54.Jost
sobota 16.dubna 2016
18:00 CDT
ICON Sports Center
neděle 17.dubna 2016
1:00 SELČ
Finsko
4:2
Slovensko
14.Rasanen, 23.Vesäläinen, 34.Mäkinen, 53.Kuokkanen
1:0
2:2
1:0
29.Buček, 35.Ružička
sobota 16.dubna 2016
19:30 CDT
Ralph Engelstad Arena
neděle 17.dubna 2016
2:30 SELČ
Kanada
3:1
Česko
18.? , 19.Quenneville, 26.?
2:0
1:0
0:1
43.Zadina
neděle 17.dubna 2016
19:00 CDT
Ralph Engelstad Arena
pondělí 18.dubna 2016
2:00 SELČ
Dánsko
1:4
Finsko
17.Mathiansen-Wejse
1:2
0:1
0:1
8.Kuokkaenn, 9.Tuulola, 35.Tolvanen, 60.Tolvanen
pondělí 18.dubna 2016
18:00 CDT
ICON Sports Center
úterý 19.dubna 2016
1:00 SELČ
Česko
9:2
Dánsko
7.Kantner, 33.Kurovský, 33.Najman, 42.Kantner, 46.Havelka, 50.Zadina, 51.Najman, 53.Karafiát, 60.Doudera
1:0
2:1
6:1
32.Nielsen, 55.Blichfeldt
pondělí 18.dubna 2016
19:30 CDT
Ralph Engelstad Arena
úterý 19.dubna 2016
2:30 SELČ
Kanada
3:1
Slovensko
24.Quenneville, 29.Howden, 40.Katchouk
0:0
3:0
0:1
51.Buček
úterý 19.dubna 2016
15:45 CDT
Ralph Engelstad Arena
úterý 19.dubna 2016
22:45 SELČ
Finsko
1:3
Kanada
55.Salo
0:2
0:0
1:1
8.Laberge, 13.Quenneville, 60.Jost
úterý 19.dubna 2016
18:00 CDT
ICON Sports Center
středa 20.dubna 2016
1:00 SELČ
Slovensko
4:3
Česko
4.Liška, 36.Bjalončík, 43.Solenský, 57.Buček
1:2
1:1
2:0
2.Zachar, 13.Karafiát, 21.Zadina
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
GRAND FORKS 2016
čtvrtfinále
 
čtvrtek 21.dubna 2016
12:00 CDT
Ralph Engelstad Arena
čtvrtek 21.dubna 2016
19:00 SELČ
Finsko
4:3
Rusko
17.Tolvanen, 27.Puljujärvi, 31.Tolvanen, 40.Tolvanen
1:0
3:2
0:1
31.Marušev, 32.Samorukov, 53.Alexejev
čtvrtek 21.dubna 2016
15:45 CDT
Ralph Engelstad Arena
čtvrtek 21.dubna 2016
22:45 SELČ
Kanada
9:1
Švýcarsko
7.Jost, 12.Quenneville, 24.Jost, 31.Morrison, 37.McLeod, 43.Howden, 51.Jost, 41.McLeod, 56.Howden
2:0
3:1
4:0
39.Loosli
čtvrtek 21.dubna 2016
18:00 CDT
ICON Sports Center
pátek 22.dubna 2016
1:00 SELČ
Švédsko
7:2
Slovensko
12.Brannström, 16.Andersson, 17.Hugg, 34.Bökvist, 39.Jonsson Fjällby, 40.Bratt, 50.Wahlgren
3:1
3:0
1:1
7.Ružička, 45.Zeleňák
čtvrtek 21.dubna 2016
19:30 CDT
Ralph Engelstad Arena
pátek 21.dubna 2016
2:30 SELČ
USA
8:0
Česko
25.Mittelstadt, 26.Frederic, 36.Anderson,  41.Keller, 44.McPhee, 44.Pastujov, 50.Anderson, 59.Lindgren
0:0
3:0
5:0
-
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
GRAND FORKS 2016
semifinále
 
sobota 23.dubna 2016
15:00 CDT
Ralph Engelstad Arena
sobota 23.dubna 2016
22:00 SELČ
USA
2:4
Finsko
12.Bellows, 57.Yamamoto
1:1
0:0
1:3
16.Vääkänäinen, 56.Rasanen, 60.Rasanen, 60. Puljujärvi
sobota 23.dubna 2016
19:00 CDT
Ralph Engelstad Arena
neděle 24.dubna 2016
2:00 SELČ
Kanada
5:6sn
Švédsko
3.Laberge, 29.Quenneville, 49.Chychrun, 53.Bitten, 55.Kyrou
1:1
1:2
3:2
0:0
(1:2)
17.Wahlgren, 22.Steen, 30.Söderlund, 48.Andersson, 53.Pettersson,
RSN Lindström
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
GRAND FORKS 2016
o bronz
 
neděle 24.dubna 2016
15:00 CDT
Ralph Engelstad Arena
neděle 24.dubna 2016
22:00 SELČ
USA
10:3
Kanada
5.Anderson, 6.Brown, 8.Bellows, 12.Brown, 15.Anderson, 17.Pastujov, 22.Yamamoto, 45.Walker, 46.Luce, 59.Lockwood
6:1
1:0
3:2
7.Bitten, 48.Hall, 52.Tippett
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
GRAND FORKS 2016
FINÁLE
 
neděle 24.dubna 2016
19:00 CDT
Ralph Engelstad Arena
pondělí 25.dubna 2016
2:00 SELČ
Švédsko
1:6
Finsko
33.Andersson
0:3
1:1
0:2
2.Tolvanen, 16.Somppi, 17.Tuulola, 32.Puljujärvi, 46.Puljujärvi, 60.Puljujärvi
 
 
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
GRAND FORKS 2016
PLAY-OUT
HRAJE SE NA DVA VÍTĚZNÉ ZÁPASY
 
čtvrtek 21.dubna 2016
11:00 CDT
ICON Sports Center
čtvrtek 21.dubna 2016
18:00 SELČ
Lotyšsko
5:1
Dánsko
14.Šmirnovs, 29.Vulkanovs, 52.Zeile, 56.Klavinš, 59.Klavinš
1:1
1:0
3:0
16.Blichfeld
pátek 22.dubna 2016
19:00 CDT
Ralph Engelstad Arena
sobota 23.dubna 2016
2:00 SELČ
Dánsko
4:1
Lotyšsko
18.Molge, 22.Mortensen, 58.Jensen, 59.Grundtvig
1:0
1:0
2:1
57.Blugers
neděle 24.dubna 2016
11:00 CDT
Ralph Engelstad Arena
neděle 24.dubna 2016
18:00 SELČ
hraje se pouze
za nerozhodnutého stavu
Lotyšsko
4:3sn
Dánsko
45.Krastenbergs, 54.Šmirnovs, 59.Zejle, RSN Šmirnovs
0:1
0:1
3:0
0:0
(2:1)
12.Mathiansen, 25.Gatz, 49.Grundtvig
 
  Dánsko sestupuje do Divize IA MS"18" a v roce 2017 bude nahrazeno Běloruskem.
 
 
TOPlist