---

Euro hockey challenge 2018
1.týden
-
-
-
-
 
 
utkání 1/2
středa 4.4.2018
17:00 SELČ
Příbram, CZE
 
  Česko
 
Švýcarsko
 
08:10
17:23
26:26
53:33 P1
59:27
Galvas (Tomášek, Kaut)
Horák
Pavelka (Tomášek)
Hanzl (Kaut, Mozík)
Horák (Klok, Hrbas)
5:2
44:25 P1
53:52
Albrecht
Mottet
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
1:0
2:2
 
 
 
utkání 2/2
čtvrtek 5.4.2018
17:00 SELČ
Příbram, CZE
 
  Česko
 
Švýcarsko
 
18:02
19:38
32:16
57:10 ENG
Kaut (Pyrochta, Mozík)
Kousal (Červenka, Horák)
Polášek (Orsava, Musil)
Hanzl
4:1
44:48
Riat (Lammer)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
1:0
1:1
 
 
 
 
utkání 1/2
čtvrtek 5.4.2018
18:30 SELČ
Norrköping, SWE
 
Švédsko
 
Slovensko
 
07:49 P1
22:56
29:37 P1
32:20 P1
34:34
35:09
Klingberg (Sundström)
Klingberg (Wikstrand, Pilut)
Klingberg (Lindqvist)
Cehlin (Zackrisson, Wikstrand)
Zackrisson (Cehlin, Grundström)
Almquist (Norman, Klingberg)
6:3
15:59
19:19
47:45
Valach (Krivošík, Svitana)
Bakoš (Hovorka)
Miklík (Nagy)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:2
5:0
0:1
 
 
 
utkání 2/2
pátek 6.4.2018
18:30 SELČ
Oskarshamn, SWE
 
Švédsko
 
Slovensko
 
08:49
12:34 P1
17:13
20:46
36:28
52:54 P1
58:27
Liss (Boqvist, Brannstrom)
Zackrisson (Wikstrand, Pilut)
Olund (Klingberg)
Liss )Olofsson)
Liss (Olofsson, Asplund)
Klingberg (Olofsson, Liss)
Grundström (Klingberg, Zackrisson)
7:1
26:50
Štrauch (Šoltés, Ďaloga)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:0
2:1
2:0
 
 
 
 
utkání 1/2
čtvrtek 5.4.2018
17:30 SELČ
Turku, FIN
 
Finsko
 
Bělorusko
 
21:50
28:42
Lukka (Puustinen, Riikola)
Suomi (Meskanen, Vaakanainen)
2:3 pp
10:05
30:54
61:40 P1
Pavlovič (Linglet)
Drozd (Bělevič)
Šarangovič (Pavlovič, Korobov)
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl.
 
 
 
0:1
2:1
0:0
0:1

 
 
utkání 2/2
pátek 6.4.2018
17:30 SELČ
Hämeenlinna, FIN
 
Finsko
 
Bělorusko
 
10:30 P1
12:22 P1
56:18
61:16 P1
Savinainen (Lehtivuori, Puustinen)
Puustinen (Suomela)
Jurgens (Savinainen)
Jormakka (Savinainen, Suomela)
4:3 pp
21:44 P1
26:23
53:20
Gavruš (Graborenko, Kovyršin)
Kitarov (Drozd)
Znacharenko
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl.
 
 
 
2:0
0:2
1:1
1:0
 
 
 
utkání 1/2
pátek 6.4.2018
18:30 SELČ
Soči, RUS
 
Rusko
 
Německo
 
09:11
22:53 P1
32:10
54:07 P1
Ilenko (Padakin)
Semjonov (Jelešin, Tjamkin)
Iljenko (Košelev)
Běrezgalov (Michejev, Kagarlickij)
4:1
49:03
Michaelis (Uvira)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
2:0
1:1
 
 
 
utkání 2/2
sobota 7.4.2018
16:00 SELČ
Soči, RUS
 
Rusko
 
Německo
 
03:41 P1
20:51 P1
38:58
Chochlačev (Kagarlickij, Semjonov)
Dergačjov (Leščenko, Provolnev)
Demidov (Byvalcev, Verešagin)
3:4 pp
07:23
45:38
50:12
63:08
Michaelis (Bender, Nowak)
Sezemsky (Schmolz)
Krammer (Wagner)
Ebner
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
1:1
2:0
0:2
0:1
 
 
 
utkání 1/2
pátek 6.4.2018
19:00 SELČ
Halden, NOR
 
Norsko
 
Lotyšsko
 
23:18 P1
30:58
49:59
Trettenes (T.Olsen, Johannesen)
Heier
Forsberg (Rosseli Olsen, Salsten)
3:2
23:55
59:29
Kalnš (Abols)
Tralmaks (Zile, Siksna)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
2:1
1:1
 
 
 
utkání 2/2
sobota 7.4.2018
14:45 SELČ
Halden, NOR
 
Norsko
 
Lotyšsko
 
17:58 P1
19:39
28:27 P1
39:13 P1
47:06
55:08 P1
Rosseli Olsen (Kristiansen, Roest)
Lindström (Bonsaksen)
Roest (Espeland, Trettenes)
Kristiansen (Rosseli Olsen, Lindström)
Lindström (Rosseli Olsen, Trettenes)
Bastiansen (Forsberg, Olsen)
6:2
34:23
57:07 O1
Kalnš (Abols)
Abols
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
2:1
2:1
 
 
 
 
utkání 1/2
pátek 6.4.2018
20:00 SELČ
Grenoble, FRA
 
Francie
 
Dánsko
 
38:46
48:18
50:07
57:02 P1
Fleruy
Manavian
Stéphane da Costa
Correia
4:2
05:31
36:36
N.Jensen
Olesen
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
1:1
3:0
 
 
 
utkání 2/2
sobota 7.4.2018
20:45 SELČ
Grenoble, FRA
 
Francie
 
Dánsko
 
09:47 P1
15:45 P1
33:04
59:XX
Teddy da Costa (Valier, Manavian)
Rech (Hecquefeuille)
Fleury (Bouvet, Hecquefeuille)
xxx
4:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
1:0
1:0
 
 
 
 
 
TOPlist